afet yönetim enstitüsü

Önceki Enstitü Müdür ve Yardımcıları

Prof.Dr. Elişan Filiz PİROĞLU (13.03.2019 - 05.10.2020)  

  • Prof.Dr. Levent TRABZON (19.04.2019 - 05.10.2020) 
  • Doç.Dr. Beyza TAŞKIN (17.12.2019 - 05.10.2020)
  • Doç.Dr. Ufuk YAZGAN (19.04.2019 - 02.12.2019)
  • Dr. Hikmet İSKENDER (19.04.2019 - 05.10.2020)

Prof. Dr. Ayfer ERKEN (28.04.2016 - 13.03.2019)  

  • Doç.Dr. Ufuk YAZGAN (23.06.2017 - 14.02.2018)
  • Dr.Öğr.Üyesi Zeynep DEĞER  (01.02.2018 - 19.04.2019)
  • Dr.Öğr. Üyesi Gülşen T. KAYA (19.04.2019 - 19.04.2019)

Prof.Dr. Abdül HAYIR (29.04.2015 - 28.04.2016)  

  • Doç.Dr. İbrahim DEMİR (11.05.2015 - 28.04.2016)
  • Yrd.Doç.Dr. Ufuk YAZGAN (15.05.2015 - 28.04.2016)

Prof.Dr. Ünal ALDEMİR (13.08.2012 - 29.04.2015)  

  • Prof.Dr. Abdül HAYIR (14.08.2012 - 29.04.2015)
  • Doç.Dr. Mustafa GENÇOĞLU (11.09.2012 - 12.12.2012)
  • Doç.Dr. Şenol ATAOĞLU (14.09.2012 - 29.04.2015)

Prof. Dr. Ertaç ERGÜVEN (29.06.2011- 12.08.2012)  

  • Prof.Dr. Derin URAL (29.06.2011 - 12.08.2012)

Prof.Dr. Hasan BODUROĞLU (10.03.2010 - 28.08.2011)  

  • Doç.Dr. Nilgün OKAY (21.04.2010 - 28.08.2011)